אודות המשרד

iritabout

 

עורכת הדין אירית באומהורן הינה בוגרת התואר הראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במשפטים (LL.M) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוסמכה כעורכת דין, והתקבלה כחברה מן המניין בלשכת עורכי הדין בישראל בשנת 1987.

את התמחותה המקצועית עשתה בבתי משפט שלום ומחוזי בירושלים ובפרקליטות מחוז ירושלים. במהלך 24 שנות עבודתה בפרקליטות מחוז ירושלים עסקה בכל מיגוון העבירות ובליטיגציה פלילית, ושמשה כראש צוות וכמנהלת מחלקת ערעורים ועררים. במקביל לעבודתה בפרקליטות כיהנה, בין היתר, כיושבת ראש הרכב שופטים בבית הדין למשמעת של לשכת עורכי הדין וכן, כיו"ר הועדה הפסיכיאטרית לאישפוז כפוי.

 

הניסיון העשיר של עורכת הדין באומהורן והטיפול המוצלח במספר גדול של תיקים חשובים מבטיח ללקוחותיה מצוינות משפטית המשלבת הכרות יסודית עם מערכת אכיפת החוק והמערכות המשפטיות בישראל.

מאז הקימה את משרדה הפרטי שימשה עורכת הדין באומהורן סניגורית במספר רב של תיקים מרכזיים ובהם "פרשת הולילנד" ו"פרשת ניצב אורי בר-לב". עורכת הדין באומהורן הצליחה להביא בערעור לביטול עונש של 4 וחצי שנים שניגזר על אשה אשר הורשעה בהתחזות לרופאת שיניים. בתוך כך, בהסתמך על טיעוניה של עורכת הדין באומהורן נקבעה גם הלכה חדשה המקלה עם נאשמים הלקויים בנפשם.

בד בבד מטפל המשרד במגוון רחב של פרשיות פליליות הכוללות, בין היתר: עבירות צווארון לבן, עבירות הלבנת הון, עבירות כלכליותמיסוי פלילי, עבירות מרמה, עבירות רשלנותעבירות תכנון ובניהעבירות מיןעבירות סמים, תיקי מח"ש, עבירות אלימותדין משמעתי.

בהיותה בפרקליטות ייצגה עורכת הדין באומהורן את המדינה בתיקים מכל קשת המשפט הפלילי ובהם עבירות צווארון לבן, עבירות כלכליות, עבירות בטחון ופשיעה חמורה. ברשימת תיקיה הרבים ניתן למצוא את תיקו של הנשיא משה קצב, תיקו של חבר הכנסת יחיאל חזן, פרשת מחתרת בת-עין ואת תיקו של הרוצח אלי פימשטיין שהטביע את בתו הפעוטה הודיה.

עורכת הדין באומהורן מספקת ייעוץ משפטי מקצועי ואמין, תוך הכרות פנימית עם מערכת המשפט והתמצאות מעמיקה במערכת אכיפת החוק בישראל (משטרת ישראל, התביעה המשטרתית, הפרקליטות ועוד). עורכת הדין באומהורן מייצגת בכל שלבי החקירה והמעצר ובכלל זאת, במהלך החקירה המשטרתית, במעצר ימים ובמעצר עד תום. למשרדה תחומי התמחות רבים והוא מספק ליווי אישי ותומך וייצוג יעיל של לקוחותיה בפני כל הערכאות.

עורכת הדין באומהורן מספקת ללקוחותיה ליווי משפטי מקצועי ומנוסה, חשיבה יצירתית והתמודדות יעילה עם בעיות, יחס אנושי ותמיכה אמיתית לכל אורכם של ההליכים המשפטיים.